Úvod » Komentáře k utkání

Ve třetím utkání třetí výhra v řadě.

publikováno 09.04.2017

FC Viktorie Přerov - 1.HFK Olomouc   4 : 8 (1:4,1:2,2:2)

I ve třetím mistrovském utkání jsme nenašli přemožitele, a po velmi dobrém výkonu

jsme vyhráli na hřišti FC Viktortie Přerov. Už od úvodu utkání jsme byli aktivní,dařila

se nám kombinace, a dávali jsme i góly. Aktivně hrající Jonáš Nemrava vstřelil první branku utkání 0:1.

O chvíli později jsme navýšili naše vedení,když střelcem branky byl Matěj Vitula - 0:2. I soupeři se

podařilo dát gól, a snížil na 1:2. V první třetině jsme přidali ještě dva góly,když stejní hráči přidali

každý po jednom gólu do sítě soupeře - Jonáš Nemrava 1:3 a Matěj Vitula 1:4.

Druhou třetinu utkání začala lépe Viktorka, a dala nám gól - 2:4. Žádné drama jsme však nepřipustili,

a Tomáš Chromec dal gól na 2:5, a o chvíli později korunoval svůj velmi dobrý výkon v utkání

Matěj Vitula, a svojí třetí brankou posunul skóre na 2:6 v náš prospěch. Viktorka snížila na 3:6.

Pak se prosadil také náš nejlepší střelec Martin Ambrož  - 3:7.Přišlo ještě jedno, a poslední snížení

skóre v utkání ze strany soupeře - 4:7. Poslední slovo ve střílení gólů jsme měli opět my,konkrétně

Martin Ambrož, který stanovil konečnou podobu výsledku - 4:8.

Naše vítězství bylo zasloužené, v utkání jsme byli lepším týmem. Musíme však dále poctivě

trénovat,abychom se zlepšovali zejména v herních činnostech jednotlivce - přihrávka,