Úvod » Komentáře k utkání

Vítězství na hřišti ŠSK Bílovec

publikováno 13.09.2016

ŠSK BÍLOVEC - 1.HFK OLOMOUC     6 : 10  /1:5,3:3,2:2/

V sobotu jsme odehráli v úmorném vedru další mistrovské utkání. Tentokrát jsme zajížděli do Bílovce,kde jsme se utkali s vyrovnaným soupeřem.

Vstup do utkání byl z naší strany poněkud rozpačitý,ale postupem času jsme přebrali iniciativu. Dobře jsme se pohybovali,zpřesnili jsme přihrávky, a odměnou nám byly šance ,které jsme dokázali proměnit v góly.V prvních třiceti minutách jsme byli jasně lepší,soupeře jsme přehrávali, a vstřelili jsme 5 gólů,kdežto soupeř pouze jeden.Střelci našich branek byli Tomáš Stašák 2x,Martin Ambrož 2x a Martin Zdeněk 1x.

Ve druhé třetině utkání byl soupeř daleko aktivnější ,zvýšil důraz v osobních soubojích a svým pohybem nás nutil k chybám,které také trestal. Na góly soupeře jsme naštěstí vždy dokázali odpovědět, a ve střílení góĺů jsme s ním drželi krok. Prostřední třetina skončila nerozhodným výsledkem 3:3. Střelci branek - Matěj Vitula 2x a Martin Ambrož z penalty.

V závěrečných 30 minutách docházely oběma soupeřům síly Postupně se vytrácel pohyb po hřišti,vázla kombinace, a na obou stranách bylo hodně nepřesností.Díky tomu,že jsme pravidelně střídali dvě sedmičky hráčů jsme měli více sil, a s přehledem jsme uhájili vítězství.I poslední třetina skončila nerozhodně 2 : 2. Střelci branek - Vitula Matěj a Martin Ambrož z penalty.

Pochvalu zaslouží všichni hráči za předvedený výkon. Pořád se učíme hrát fotbal,proto i v utkání samotném se vždy objevuje řada nedostatků. Na jejich odstranění nám slouží tréninky, na kterých je třeba od každého hráče větší zápal a chuť,tak abychom se stále zlepšovali.

Střelci branek : Ambrož 4x, Vitula 3x,Stašák 2x,Zdeněk 1x